صباگلد

بازار مظنه طلا یکی از جذاب ترین بازارها برای کسب درآمد روزانه می باشد،برای اینکه بتوانیم در این بازارها فعالیت داشته باشیم نیاز به یک پلتفرم یا سایتی که بتوانیم در انجا خرید و فروش های خودمون رو انجام بدهیم.

پلتفرم،سایت یا اتاق های معاملاتی زیادی هستند که می توان انجا بصورت آنلاین خرید و فروش خود رانجام داد اما یکی از معتبرترین سایت ها،پلتفرم معاملاتی صباگلد یا همون رستاگلد سابق می باشد.

1.واریز و برداشت آنی
شما در صباگلد براحتی میتوانید در لحظه ای که خواستید واریز و برداشت داشته باشید ، برای برداشت با توجه به اینکه بصورت ساتنا انجام می شود کمتر از 24 ساعت به حساب شما واریز می شود.

2.پلتفرم جذاب
صباگلد برای انجام معاملات یک سایت ساده ، روان و البته با سرعت بالا در اختیار معامله گران قرار داده است و معامله گران براحتی می توانند سفارش های خود را ثبت کنند.

3.عدم نیاز به سرمایه بالا

در بازار مظنه شما تنها 2.530.000 تومان است نیاز خواهید داشت .

سایت دمو

صباگلد علاوه بر اتاق اصلی یک اتاق دمو و آزمایشی در اختیار کاربران قرار می دهد تا قبل از ورود به اتاق اصلی بتوان انجا فعالیت کرد و استراتژی های خود را مورد آزمایش قرار داد.

نقد شوندگی بالا

در معاملات طلا اصلا نگران حجم بازار نباشید ، همیشه خریدار و فروشنده حضور دارند و براحتی می توانید معاملات خود را انجام دهید.
شما برای ثبتنام در صباگلد می توانید بر روی لینک زیر کلیک نموده و اطلاعات خود را تکمیل کنید.

https://real.sabagold.com/register

آدرس سایت دمو جهت انجام معاملات آزمایشی

https://demo.sabagold.com

نتیجه گیری

صباگلد یکی از بهترین سایتهای آنلاین جهت انجام معاملات می باشد که می توان در آن خرید و فروش انجام داد.متاسفانه در زمان تهیه مقاله فعلا ثبت نامی ندارد.
نکته آخر یک سری کانال های تلگرامی با کمک ربات اتاق های معاملاتی رو درست کردند که مورد تایید نمی باشند و به هیچ عنوان در انجا فعالیت نداشته باشید.

نحوه کار با سایت رستا گلد

8 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *